Voimaharjoittelu.fi

SCL U90kg MM Lajitulokset

SCL U90kg MM Lajitulokset

Sisältö

Karsinta:

namecountry#1 frame  points#2 viking press pointssubtot#3 boxes  pointssubtotplace 1st day
Viktor PosudevskiUKR75,70m199173620,321571
Ewan MassieSCL78,10m20815,535,521,71954,52
Markus LaineFIN75,00m16,5101834,521,692054,53
Jeffrey NasonCAN60,00m101320302022524
Mario SildEST70,00m141521,535,524,121550,55
Pekka AnnalaFIN60,00m101521,531,522,461849,56
Dale McPhersonUK78,55m2112194032,957477
Alexandeer StashenkoUKR75,00m16,561430,531,28939,58
Mark BromilovUK 60,00m10815,525,526,571439,59
Giovanni LucianoITA75,00m16,51622,523,141638,510
Brad SopesAUS79,15m22411,533,548,84437,511
Jake Pacer AllenUK68,60m13161923,06173612
Alan McCallumSCL75,00m16,551329,534,97635,513
Davy WallaceNIR68,50m12282028,53113114
Gerhard TaljaardRSA41,35m639,515,528,31227,515
Mike LushUSA54,80m8161426,69132716
Mika HanhikoskiFIN30,00m2411,513,541,37518,517
Aman Rai VohraIND54,30m700732,2481518
Marcus SörlinSWE31,75m500530,22101519
Deepak YadavIND30,00m239,511,52 boxes213,520
Filip LundholmSWE30,00m20023 boxes3521
Uday SharmaIND0,00m00000 boxes0022

Finaali:

namecountrypoints day 1#4 car DL  pointssubtot#5 fwd holdpointssubtot#6 sled pointssubtot#7 sackspointsTOTALplace
Ewan MassieSCL11171223409328,47m33534,7912471
Viktor PosudevskiUKR12861840,71112938,28114050,025452
Markus LaineFIN10421242,53122435,51123642,627433
Pekka AnnalaFIN7861340,34102343,583142,168394
Alexandeer StashenkoUKR514111630,0131938,87102937,9510395
Mario SildEST8861430,7451940,692851,134326
Dale McPhersonUK61081432,2262059,1162655,23297
Jake Pacer AllenUK173,54,537,69812,561,91517,536,731128,58
Mark BromilovUK 4139,513,530,46417,56,70m118,541,41927,59
Jeffrey NasonCAN973,512,520,41214,57,65m216,545,75622,510
Giovanni LucianoITA3139,512,59,43113,59,2m417,562,09219,511
Brad SoperAUS200233,17946,827163 sacks11712

Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä artikkeleistamme

Jalkakyykyn kohdalla puhutaan pitkälti samasta asiasta kuin maastavedossakin,kun kysytään mielipidettä apuliikkeistä.Toiset vannovat apuliikkeiden voimaan ja toiset pitävät turhana ajanhukkana.  Asia ei ole kuitenkaan niin yksinkertainen.Puhutaanko apuli

DIAGNOOSI: Krooninen yläkyykky Tämä on varsin yleinen vaiva. Sitä ilmenee laajalti yli liittorajojen. Välillä epidemia pahenee ja välillä se saadaan melkein kokonaan hallintaan. Lajirajoja vaiva ei ole ylittänyt sillä ainoastaan …

Penkkipunnertajan lihashuolto ja yleisimmät vammat Yleistä Kuten kaikki tiedämme penkkipunnerrus on ehkä kaikkein tunnetuin ja levinnein urheilulaji maailmassa, juoksemisen ja jalkapallon lisäksi. Patrioottisena voimailijana väittäisin sen menevän näiden massaurheilulajien edelle, …

Jesse Kellum Jo legendaarinen innovaattori käy aina välillä kisalavoilla. Ura alkoi nuorena ja nousi huippuunsa WPO rahakisojen myötä. Sen jälkeen Kellum on kilpaillut harvakseltaan, lähinnä RAW-kisoissa. Viimeisimmät näytöt ovat 265 …

Liity ilmaiseksi & Saat -10% ALE-koodin

Liity Sporttiklubiin antamalla tietosi ja saat heti -10% ALE-koodin verkkokauppaan sekä paljon muita etuja. 

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Se on ilmaista, etkä sitoudu mihinkään.